محل تبلیغات شما

امروز که یکی از پیچ و خمهای زندگی بدجوری درد به دلم آورده بود رفتم تا با خوندن چند آیه قرآن به خودم آرامش بدم ولی توی یک وبلاگ چیزی  خوندم که خشم منو بیشتر کرد. نوشته بود خدا به اندازه لیاقت و ظرفیت آدمها بهشون نعمت و روزی میده و این مسخره ترین جمله ای بود که میشد از قرآن برداشت کرد اگه اینطور باشه پس خدا هم داره ناعادلانه برخورد میکنه پس میشه اینجوری نتیجه گیری کرد که اونیکه این دنیا بنز سوار میشه و خونه میلیاردی داره لیاقتش پیش خدا بیشتر بوده پس حتما اون دنیا هم میره بهشتچون خدا به هر که بخواهد بی حساب عطا میکند! کلا یک عده اومدن که چون لایق تر هستن زندگی خوبی کنن و برن بهشت و یک عده هم اومدن که واسه خودشون تو بدبختی و زجر و نکبتی که زندگیشون رو فرا گرفته جون بکنن تا بمیرن و اون دنیا هم که اینجور که مشخصه قرار نیست از لطف خدا بهره مند بشن و میرن به جهنم!! نه نه من اصلا نمیتونم چنین چیزی رو بپذیرم ترجیح میدم باور کنم خدایی وجود نداره تااینکه باور کنم خدا وجود داره ولی عادلانه عمل نمیکنه شاید اگه باور کنم خدا وجود نداره به خودم کمک کنم ولی وقتی باور کنم خدا به بندگانی که خودش بهتر آفریده لیاقت و ظرفیت بیشتری داده پس برای اونها دنیای متفاوتی رقم زده ازش متنفر میشم و کمرم میشکنه و نمیتونم دیگه به زندگی ادامه بدم. من از همین تریبون به خدایی که ممکنه گذرش به این وبلاگ بیفته و سری بزنه میگم تو درمقابل اونی که بهتر نیافریدی بیشتر مسئولی! اگر مخلوقات تو از کوره پخت و پز خوب از آب درنیومدن اگه چشمانشون جز پلیدی چیزی نمیبینه و دستانشون جز پلیدی کاری ازش بر نمیاد اگه نرم افزار ذهنشون جز واسه نامردی و پستی تنظیم نشده اگه تو نکبت و کثافت دارن غلط میزنن و زجر میکشن و درد میکشن و درانتظار مرگ هستن تا نجاتشون بده تو ای خدای ناعادل تو مسئولی!

من به همه اونهایی که امروز نگاه غم انگیز و سردی به این دنیا دارن و یا هر صبح با نگرانی و استرس و افسوس از خواب بیدار میشن و راه نجاتی ندارن به همه اونهایی که دارن از زاده شدن درد میکشن میگم بیاین باور کنین خدایی وجود نداره و خودتون به حال خودتون فکری بکنین هیچ معجزه ای قرار نیست رخ بده! خودتون باید تلاش کنین و دوام بیارین تا این روزهای بد بگذره همین!

هیولایی به نام کرونا..

تا انتهای عشق مرا برقصان...

خدایا تو دربرابر اون کسی که بهتر نیافریدی بیشتر مسئولی!

خدا ,تو ,باور ,کنم ,اگه ,هم ,باور کنم ,خدا به ,کنم خدا ,وجود نداره ,بهتر نیافریدی ,نیافریدی بیشتر مسئولی ,بهتر نیافریدی بیشتر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جدیدترین کالاهای اکسیس سنتر